Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
OGRODY ZIMOWE

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Ogrody zimowe znane są od wieków. Najpierw były to wolnostojące oranżerie budowane przy pałacach, dworach lub przechowywano w nich zimą rośliny tropikalne.
Z czasem pojawiły się w domach jako oszklone werandy czy przybudówki i pełnią funkcję zielonego saloniku z widokiem na ogród.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem ogrodów zimowych, zadaszeń tarasów jak i daszków.
System ogrodów zimowych ALUPAM to elegancki styl na sprawdzonej technologii stanowiący fantastyczne rozwiązanie zabezpieczające tarasy i balkony a jednocześnie powiększający powierzchnię użytkową Waszego domu o luksusową przestrzeń.
Każdy ogród jest zawsze indywidualnie i perfekcyjnie dopasowany kształtem do architektonicznego stylu budynku jak i wymagań i upodobań Inwestora.
Połączenie najwyższej jakości systemów Aliplast i TS Aluminium to sprawdzone i pewne rozwiązanie.

Zapraszamy serdecznie
Aktualności
PROMOCJA JESIEŃ 2015 - rabat 56%
OKNA - DRZWI - ROLETY W PROMOCYJNYCH CENACH PRODUCENTA !!! Przy zakupie rolet wraz z oknami i montażem silniki elektryczne kablowe Gratis

SPRZEDAŻ/DOSTAWA OKIEN I DRZWI UNIA EUROPEJSKA
Wszystkich zainteresowanych klientów detalicznych jak również dystrybutorów/firmy budowlane z przyjemnością informujemy o możliwości dostawy stolarki okiennej i drzwiowej pod każdy wskazany adres w Unii Europejskiej. Istnieje również możliwość dostawy stolarki wraz z montażem w krajach: Niemcy, Belgia, Holandia. Zapraszamy do współpracy

PROMOCJA JESIENNA 2014 !!!
PROMOCJA JESIENNA !!! Okna w standardzie NOVA i PROFITLINE na profilach niemieckiej firmy KBE w nowej odsłonie cenowej do 31.12.2014. RABATY DO -54% Każdy kto zamówi u nas w tym czasie okna otrzyma bez dopłat: - po 2 zaczepy antywłamaniowe - stopniowany uchył - blokadę błędnego położenia klamki - antywłamaniową klamkę Hoppe secustik Zapraszamy do biura przy Zakładzie Produkcyjnym: 46-200 Kluczbork ul. Pułaskiego 17 tel. 505 299 671 www.alupam.pl

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.