Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
OGRODY ZIMOWE

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Ogrody zimowe znane są od wieków. Najpierw były to wolnostojące oranżerie budowane przy pałacach, dworach lub przechowywano w nich zimą rośliny tropikalne.
Z czasem pojawiły się w domach jako oszklone werandy czy przybudówki i pełnią funkcję zielonego saloniku z widokiem na ogród.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem ogrodów zimowych, zadaszeń tarasów jak i daszków.
System ogrodów zimowych ALUPAM to elegancki styl na sprawdzonej technologii stanowiący fantastyczne rozwiązanie zabezpieczające tarasy i balkony a jednocześnie powiększający powierzchnię użytkową Waszego domu o luksusową przestrzeń.
Każdy ogród jest zawsze indywidualnie i perfekcyjnie dopasowany kształtem do architektonicznego stylu budynku jak i wymagań i upodobań Inwestora.
Połączenie najwyższej jakości systemów Aliplast i TS Aluminium to sprawdzone i pewne rozwiązanie.

Zapraszamy serdecznie
Aktualności
Nowość - Pasywne okna KBE 88 TERMO Uw=0,72
Informujemy że od lutego b.r. wprowadziliśmy do produkcji nowy pasywny 7-komorowy system okienno - drzwiowy KBE 88mm pod nazwą TERMO Cechy okien TERMO: * Liczba komór: 7 * Szerokość ramy: 88mm * Szklenie standardowe: zestaw 3-szybowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/(m2K) * Uszczelki: 3 * Współczynnik przenikania ciepła: 0,72 W/m²K (dla okna referencyjnego) * Wyposażenie standardowe: okucie Activpilot renomowanej firmy Winkhaus

PROMOCJA JESIEŃ 2015 - rabat 56%
OKNA - DRZWI - ROLETY W PROMOCYJNYCH CENACH PRODUCENTA !!! Przy zakupie rolet wraz z oknami i montażem silniki elektryczne kablowe Gratis

SPRZEDAŻ/DOSTAWA OKIEN I DRZWI UNIA EUROPEJSKA
Wszystkich zainteresowanych klientów detalicznych jak również dystrybutorów/firmy budowlane z przyjemnością informujemy o możliwości dostawy stolarki okiennej i drzwiowej pod każdy wskazany adres w Unii Europejskiej. Istnieje również możliwość dostawy stolarki wraz z montażem w krajach: Niemcy, Belgia, Holandia. Zapraszamy do współpracy

 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH